Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach

Archiwalne zdjęcie z wydarzenia artystycznego pn.
  • Data publikacji 9 listopada 2017

„W naszych sercach Polska” – informacje organizacyjne

Pozostało już tylko kilka dni do wydarzenia artystycznego pn. „W naszych sercach Polska”, którego organizatorami są: Wojewoda Śląski, Prezydent Miasta Katowice oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia (NOSPR). Uroczystość, którą patronatem honorowym objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, odbędzie się 12 listopada w jednej z najwspanialszych w Polsce przestrzeni dla melomanów – siedzibie NOSPR.

Wydarzenie zaszczycą swą obecnością Prezydent RP Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą.

W imieniu organizatorów przekazujemy garść informacji dla uczestników uroczystości:

Wejście

Przypominamy, że wejście na uroczystość będzie możliwe wyłącznie w godzinach 16:30–18:00. Prosimy, aby mieć przy sobie zaproszenie i/lub bezpłatną wejściówkę (czyli tzw. bilet „0”).
Przed rozpoczęciem uroczystości na uczestników wydarzenia będzie czekać poczęstunek w foyer NOSPR.

Parking

Do dyspozycji gości wydarzenia będzie parking „A” zlokalizowany na terenie Strefy Kultury (teren po lewej stronie NOSPR). Wjazd na parking za okazaniem zaproszenia i/lub bezpłatnej wejściówki (biletu „0”).

Z uwagi na fakt, że w tym samym dniu odbywa się kilka imprez w sąsiadujących z NOSPR obiektach (Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym) zachęcamy uczestników wydarzenia do skorzystania z komunikacji miejskiej.

 

autor zdj. arch.: Jeremi Astaszow

Wróć