Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach

800+ plakat w Częstochowie
  • Data publikacji 18 sierpnia 2023

Już jutro w Częstochowie piknik rodzinny 800+!

Zapraszamy na piknik rodzinny 800+, który odbędzie się już jutro (19 sierpnia) o godz.14.00 przy ul. Ogrodowej 28 w Częstochowie

To wydarzenie, zorganizowane we współpracy Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Wojewody Śląskiego, gwarantuje bogaty zestaw atrakcji, dostosowanych do każdego wieku. Pasjonaci natury oraz ekologii będą mieli okazję uczestniczyć w fascynujących warsztatach pszczelarskich, podczas których zgłębią nie tylko tajemnice życia pszczół, lecz także zrozumieją ich kluczową rolę w naszym ekosystemie. Dla miłośników sztuki i sportu przewidziano różnorodne zajęcia, na których będą mogli zaprezentować swoje umiejętności.

W ramach szerokiego wachlarza piknikowych atrakcji, wyróżnia się festiwal baniek mydlanych, który przeniesie uczestników w magiczny świat unoszących się w powietrzu kolorowych bańek. Dla najmłodszych przygotowano również wyjątkowy spektakl plenerowy. Na pikniku nie zabraknie smakołyków, takich jak darmowa wata cukrowa i popcorn. Planowane są także malowanie buziek oraz korzystanie z dmuchanego placu zabaw.

Częstochowski piknik stanowi doskonałą okazję do ciekawych rodzinnych spotkań. Zróżnicowane atrakcje, zabawy oraz warsztaty dla dzieci, a także obecność stoisk służb i instytucji, wszystko to ma na celu wzbogacenie życia mieszkańców naszego regionu i umożliwienie rodzinom miłe spędzenie wspólnego czasu.

Wróć