Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach

  • Data publikacji 8 sierpnia 2017

Najaktywniejszy senior w województwie

Rusza konkurs na najbardziej aktywnego seniora w województwie, którego organizatorem jest wojewoda śląski Jarosław Wieczorek.

W ramach konkursu wyłoniona zostanie najaktywniejsza seniorka i najaktywniejszy senior w regionie. Kandydaci powinni mieć ukończone 55 lat i wyróżniać się swoim działaniem na rzecz środowiska osób starszych oraz integracji międzypokoleniowej.

Kandydatów zgłaszać mogą osoby fizyczne, organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego oraz instytucje publiczne działające na terenie województwa śląskiego. Zgłoszeń konkursowych dokonywać można poprzez złożenie odpowiedniego formularza, stanowiącego załącznik regulaminu konkursowego (dostępny do pobrania poniżej), w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w terminie do 15 września 2017 r.

Regulamin konkursu oraz formularze oświadczeń kandydatów i zgłaszających dostępne są do pobrania pod adresem: http://www.archiwalnastrona.slask.eu/urzad/aktualnosci_urzedu/Najaktywniejszy-senior-w-wojewodztwie/idn:6654.html

 

Wróć