dla niesłyszących Biuro Obsługi Klienta Facebook

Newsletter

Informujemy, że treść newslettera dla osób prywatnych, redakcji i dziennikarzy różni się, dlatego prosimy o wybranie odpowiedniej dla Państwa grupy.

Zgoda na przetwarzanie danych:

* pola wymagane

Dopisując swój adres e-mail, do bezpłatnej listy e-malingowej, zgadzacie się Państwo na otrzymywanie informacji publikowanych przez Oddział Komunikacji Społecznej i inne wydziały Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.

Newsletter będzie wysyłany nieregularnie, a ilość e-maili uzależniona jest od ilości informacji pojawiających się na naszej witrynie oraz powiązana jest z ilością kategorii, które prenumerowane są przez poszczególnych odbiorców. Więszkość wiadomości wychodzących z systemu wysyłane jest automatycznie na podstawie określonych preferencji subskrypcji.
Oprócz aktualności, drogą elektroniczną, możecie Państwo otrzymywać specjalne informacje, które nie zawsze są publikowane na witrynie Urzędu jednak ich treść może Was zainteresować.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek uwagi do funkcjonowania naszego newslettera prosimy o kontakt z głównym redaktorem strony internetowej ŚlUW.

 Niniejszy mechanizm neslettera jak i Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach dbają o Państwa prywatność, dlatego też przed zaprenumerowaniem newslettera prosimy o zapoznanie się z pełną polityką prywatności ŚlUW.

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach nie udostępnia danych osób zarejestrowanych w newsletterze. W związku z prowadzonym newsletterem nie zbieramy jakichkolwiek danych kontaktowych, są to tylko i wyłącznie adresy e-mail z wybranymi grupami subskrypcyjnymi.

Sposób dopisania do newslettera:

  • Wybierz grupę subskrybencką, która Cię interesuje.
  • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole witryny, wybierz przycisk „zapisz” i zatwierdź wysłanie prenumeraty.
  • Odbierz swoją pocztę (adres e-mail podany przy rejestracji) i odczytaj e-mail potwierdzający chęć przyłączenia się do newslettera Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym liście.

Wszystkie adresy, które nie zostaną potwierdzone przez prenumeratorów w okresie miesiąca od wysłania prośby o weryfikację, będą usuwane z panelu ŚlUW.

Sposób wypisania się z listy newslettera:

  • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole witryny, wybierz opcję „wypisz” i zatwierdź jego wysłanie (e-mail zostanie usunięty ze wszystkich grup subskrypcyjnych).
  • Odbierz swoją pocztę i odczytaj e-mail potwierdzający chęć wypisania się z newslettera Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym mailu. Adres jest całkowicie usuwany z naszej bazy adresów.

 

drukuj Powiadom znajomego
Redagował: Anna Hanusiak 2017-02-09 09:34
początek strony wstecz

Godziny pracy

Urzędu w Katowicach

od poniedziałku do piątku
7:30 - 15:30
dodatkowo: wtorek
15:30 - 18:00
informacja u konsultantów BOK
tel: 32 20 77 562

Biura Obsługi Klienta i Kasy

poniedziałek, środa, czwartek, piątek
7:30 - 15:30
wtorek
7:30 - 18:00

Sprawdź szczegóły:

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Zachęcamy do skorzystania z możliwości rezerwacji kolejki w Biurze Obsługi Klienta:

Rezerwacja Kolejki

Biuro Obsługi Klienta - kontakt

telefon
32 20 77 777
fax
32 20 77 792
e-mail
bok@katowice.uw.gov.pl
osobiście
osobiście – stanowiska nr 1 i 2

inicjatywa obywatel

Rządowy system informacji telefonicznej dla obywatela

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
telefon222 500 115
Śląski Urząd Wojewódzki
telefon222 500 111

Inicjatywa Obywatel

Śląski Urząd Wojewódzki
w Katowicach

ul. Jagiellońska 25
40-032 Katowice

Strony internetowe: IntraCOM.pl