grafika pixabay
  • Data publikacji 11 czerwca 2019

Rozstrzygnięcie konkursu – I ♥ family

Nadszedł długo wyczekiwany moment. Konkurs „I ♥ family”, którego przedmiotem było stworzenie pracy pisemnej, plastycznej lub filmu opowiadającego o rodzinie, został rozstrzygnięty. Przedsięwzięcie cieszyło się bardzo dużą popularnością, w sumie od uczestników wpłynęło ponad 800 prac. Jury po zapoznaniu się z obszernym materiałem konkursowym wyłoniło jego laureatów, których lista znajduje się poniżej.

I. Praca plastyczna

1. Kategoria przedszkola:

I miejsce – Rozalia Chmielowska, Przedszkole nr 4 w Mysłowicach
II miejsce – Patrycja Kreczmer, Przedszkole w Kobiórze
III miejsce – Kacper Pawlak, Przedszkole nr 1  w Górkach Małych

Wyróżnienia:
Rozalia Ochman, Przedszkole w Strumieniu,
Natalia Antoszczyk, Przedszkole nr 1 w Zbrosławicach,
Hanna Święty, Przedszkole w Gaszowicach,
Mikołaj Kleczek, Niepubliczne Przedszkole w Cieszynie,
Klaudia Dawidiuk, Przedszkole w Jankowicach,
Oliwia Widera, Przedszkole nr 9 w Dąbrowie Górniczej

2. Kategoria szkoły podstawowe i ponadpodstawowe:

I miejsce – Julia Rurańska, Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Chorzowie
II miejsce – Anna Krawczyk, Szkoła Podstawowa nr 14 w Tychach
III miejsce – Adam Kahlert, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Katowicach

Wyróżnienia:
Małgorzata Hanke, Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Chorzowie,
Hanna Augustyniak, Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Chorzowie,
Marta Materla, Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Chorzowie,
Kaja Starzycka, Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Chorzowie,
Magdalena Warocka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Rudzie Śląskiej
Nadia Hauk, Szkoła Podstawowa nr 7 w Rudzie Śląskiej,
Lena Hauk, Szkoła Podstawowa nr 7 w Rudzie Śląskiej,
Alicja Król, Szkoła Podstawowa nr 7 w Myszkowie,
Weronika Balas, Szkoła Podstawowa nr 29 w Częstochowie,
Julia Pasturczak, Szkoła Podstawowa nr 28 w Bielsku-Białej,
Maja Piecuch, Szkoła Podstawowa nr 28 w Bielsku-Białej,
Patryk Świerczek, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kobyli,
Hanna Hyska, Szkoła Podstawowa nr 37 w Tychach,
Marta Setlak, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pyskowicach,
Anna Ośmiałowska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Myszkowie,
Lena Sierpińska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Myszkowie

3. Kategoria szkoły średnie:

I miejsce –  Martyna Żur, I Liceum Ogólnokształcące w Żywcu
II miejsce – Wiktoria Melska, I Liceum Ogólnokształcące w Wodzisławiu Śląskim
III miejsce – Marta Jakimowicz, Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Chorzowie

4. Kategoria inne placówki – dzieci:

I miejsce – Liliana Langer, Dom Kultury nr 2 w Zabrzu
II miejsce – Weronika Kobielus, Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
III miejsce – Weronika Pawlica, Teatr Ziemi Rybnickiej w Rybniku

Wyróżnienia:
Mateusz Gaj, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaworznie,

Emila Żyła, Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego w Rudzie Śląskiej,
Julia Urban, Ośrodek Adaptacyjny dla Dzieci Niepełnosprawnych w Rudzie Śląskiej,
Pola Fojcik, Teatr Ziemi Rybnickiej w Rybniku,
Matylda Fojcik, Teatr Ziemi Rybnickiej w Rybniku

5. Kategoria inne placówki – dorośli:

I miejsce – Monika Zawadzka, Warsztat Terapii Zajęciowej w Rudzie Śląskiej - Ośrodek Najświętszego Serca Pana Jezusa
II miejsce – Beata Żogała, Ośrodek dla Osób Niepełnosprawnych w Rudzie Śląskiej - Ośrodek Najświętszego Serca Pana Jezusa
III miejsce – Janina Nawrocka, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żywcu

Wyróżnienia:
Mieczysław Karkusz, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Rudzie Śląskiej - Ośrodek Najświętszego Serca Pana Jezusa,
Andrzej Łyp, Śląskie Centrum Edukacji i Rehabilitacji „Arteria” w Katowicach,

Grażyna Probierz, Śląskie Centrum Edukacji i Rehabilitacji „Arteria” w Katowicach,
Agnieszka Jędrzejewska, Śląskie Centrum Edukacji i Rehabilitacji „Arteria” w Katowicach,
Michał Hajkowski, Śląskie Centrum Edukacji i Rehabilitacji „Arteria” w Katowicach,
Marcin Piskorek, Śląskie Centrum Edukacji i Rehabilitacji „Arteria” w Katowicach,
Elżbieta Kantyka, Specjalny Ośrodek Szkolno -  Wychowawczy w Żywcu,
Iwona Bat, Środowiskowy Dom Samopomocy w Rudzie Śląskiej- Halembie,

Karol Ostrowski, Środowiskowy Dom Samopomocy w Rudzie Śląskiej- Halembie,
Katarzyna Bonk, Środowiskowy Dom Samopomocy w Rudzie Śląskiej- Halembie,
Magdalena Maj, Warsztat Terapii Zajęciowej w Jaworznie

II. Praca pisemna

I miejsce – Zofia Smyła, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lublińcu
II miejsce – Anna Sygidus, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pyskowicach
III miejsce (ex aequo):
Zuzanna Pluta, Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego w Zrębicach,
Alicja Pradela, Szkoła Podstawowa w Radzionkowie

Wyróżnienia:
Konrad Knapek, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamesznicy – za wiersz,
Marysia Komędra, Szkoła Podstawowa 28 w Bielsku-Białej – za opowiadanie

III. Film

Wyróżnienia:
Bartosz Jania, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pilchowicach,
Jacek Krzywicki, Szkoła Podstawowa nr 26 im. Rodła w Zabrzu

 Biorąc pod uwagę zbliżające się wakacje termin uroczystości wręczenia nagród został przeniesiony na wrzesień.

Pliki do pobrania

Nazwa pliku Wielkość Data dodania
Zmiana regulaminu konkursu 229.55 KB 2019-06-11 12:45:32
Regulamin konkursu 331.28 KB 2019-06-11 12:45:46
Wróć