• Data publikacji 13 kwietnia 2018

Odznaczenia dla przedsiębiorców z Bytomia

W Operze Śląskiej odbyło się coroczne spotkanie przedsiębiorców Miasta Bytom, w którym udział wziął wojewoda śląski Jarosław Wieczorek.

Podczas uroczystości podsumowano kolejny rok działalności bytomskiej Delegatury Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Podziękowano też osobom najbardziej zaangażowanym w jej działania, a wojewoda Jarosław Wieczorek wręczył w imieniu Prezydenta RP odznaczenia państwowe tym, którzy w sposób szczególny przyczyniają się rozwoju społecznego i gospodarczego regionu.  – To odznaczenie państwowe jest aktem najwyższego uznania Państwa ciężkiej pracy, oddania i zaangażowania, bardzo często także ogromnej determinacji. Jestem pełen nadziei, że te wyróżnienia mają dla Państwa nie tylko wymiar osobisty, ale i społeczny, bo noszenie krzyża czy orderu wiąże się z odpowiedzialnością. Stajecie się bowiem autorytetem i wzorem  do naśladowania dla innych – mówił wojewoda.

Gala podsumowująca działalność bytomskiej Delegatury RIG odbyła się w tym roku po raz 27. Doroczne spotkanie jest okazją do integracji przedsiębiorców z parlamentarzystami, przedstawicielami administracji publicznej oraz sektora nauki i kultury.

Galeria zdjęć

Wróć